11 секојдневни работи кои повеќето од нас ги користат и прават погрешно

 Некои работи ги правиме толку несвесно и на одреден начин, што кога ќе дознаеме дека постоел многу полесен и попаметен – едноставно сме зачудени и по малку ...
| | веќе видена | слични

Дали и вас ве болат стапалата, особено кај подрачјето на петите? Тоа многу влијае и на вашите секојдневни активности, зарем не? Доколку чувствувате вакви болни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Законот за употреба на јазиците нема да се менува и покрај препораките на Венецијанската комисија, соопшти премиерот во заминување Зоран Заев, кој за оваа ...
сите 392 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 577 | | | веќе видена

Еден од туристите кои го напуштиле островот во Нов Зеланд каде што се случи трагедија по ерупција на вулканот, бил Џеф Хопкинс кој раскажал дека никогаш нема ...
сите 6 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
сите 120 | | | веќе видена

МВР и УЈП треба да истражат како СДСМ го пречекорило дозволеното салдо за претседателските избори и потрошиле 2.5 милиони денари повеќе. Спасовски и Лукаревска ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

11 секојдневни работи кои повеќето од нас ги користат и прават погрешно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: