11 работи кои момците тајно ги прават со своите пениси

Можеби не би очекувале, но и момците сакаат да си играат со својата машкост. Всушност, пенисот може да биде забавна играчка. Се витка, се исправува, се пика во други нешта… Па, конечно мажите ни откриваат што прават со своите пениси (најчесто) кога никој не ги гледа.1. Го превиткуваат до екстремна мераСпуштен пенис е буквално како да имате Слинки во гаќите.2. Го истегнуваатГо тегнат додека не заболи само за да видат до каде може да оди.3. Благо го удираатМногу е интересно да му мавнете чворга на пенис во ерекција. Алтернативно, превиткувањето залепувајќи го за стомакот и оставањето да се исправи сам назад е исто толку забавно.4. Пробуваат да го пикнат во разни нештаАко имате пенис мора да видите во што може, или уште поважно, во што не може да го собере. Ролни од тоалетна хартија, шишиња со широк отвор итн. Колку потешко го собира, толку подобро е чувството.5. Си прават хотдог со јајцатаМоже да се завитка пенисот со по едно јајце од двете страни и на тој начин се формира генитален хотдог.6. Си го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена

Најмоќната земја-членка на Европската Унија, Германија, реши целосно да се вложи за успех на референдумот. Министерот за Европа, Михаел Рот, во краткиот ...
сите 91 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Даут-пашин амам во Скопје беше местото каде се собраа за да одговорат на прашањето „Зошто Европа?“. Опкружен од сликите на Адем Кастрати, германскиот министер ...
сите 136 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери, денеска оствари средба со потпретседателот на Европскиот парламент од Грција, Димитриос ...
сите 134 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

11 работи кои момците тајно ги прават со своите пениси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: