11 новинари и 10 судии основаа судско-медиумско тело


6 копии
3 копии

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

11 новинари и 10 судии основаа судско-медиумско тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: