Утре последен ден за плаќање на рати на заостанат долг за вода

6 копии

Акцијата за плаќање на заостанат долг на рати и без камата завршува утре – соопшти ЈП „Водовод и канализација“ . Оттаму ги повикуваат сите корисници кои имаат ...
| | веќе видена | слични

Со задоволство Ве информираме дека нашиот Салон во Куманово веќе го прославува својот 1 роденден, на новата локација на Мебел-Ви во нас. Карпош, пред хотел ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Од „Водовод и канализација“ потсетуваат дека утре истекува рокот за можноста за исплата на заостанатиот долг за вода на повеќе месечни рати. „Ги повикуваме ...
| | веќе видена | слични

Останато

Можноста катедралата Нотр Дам да добие нов модерен изглед, предизвика бес ширум Франција и светот, пренесе „РТ“.„Да го сопреме ова лудло. Мораме да покажеме ...
сите 748 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 181 | | | веќе видена

Изборната кампања денеска завршува. Точно на полноќ стапува изборниот молк а во недела граѓаните излегуваат на шесттите претседателски избори. Во релативно ...
сите 73 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 115 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова во поседната ТВ-дебата на претседателските кандидати на ТВ21 пред самиот финиш на кампањата, односно изборниот молк, рече дека само ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре последен ден за плаќање на рати на заостанат долг за вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: