Само што ќе помислите дека најлошото мора да е зад Facebook, друштвената мрежа ќе ви приреди ново непријатно изненадување . Безбедносен пропуст овозможи ...
сите 4 | | | веќе видена

Американската армија го заврши тестирањето на маските кои ќе бидат специјално наменети за припадниците на воздухопловните единици – станува збор за ...
| | веќе видена

На YouTube каналот на National Geography е објавен документарецот за Сингапур, град-држава во близина на јужна Малезија, глобален финансиски центар со тропска ...
| | веќе видена

next