Први фотографии од Honor 9!

Иако се уште не се знае кога ќе биде претставен, бидејќи Honor 8 Pro се појави пред само некое време, веќе имаме неколку фотки од неговиот следбеник, Honor 9:. Уредот би требало да има 5.7 инчен дисплеј со QHD резолуција и ќе доаѓа со 6GB RAM. На сликите се забележува сјаен изглед, секундарна камера на задната страна, која е придружена со dual-LED блиц. На предната страна, се наоѓа Home копчето, ...

⇐ DailyGSM ⇒