ТРАГЕДИЈА: Таткото на славниот актер е пронајден мртов во својот автомобил

Куба Гоодинг Сениор , соул ѕвездата и татко на актерот Куба Гоодинг Јуниор , пронајден е мртов во својот атмобил во Лос Анџелес. пренесуваат тамошните медиуми. Гоодинг наредната недела требаше да го прослави својот 73. роденден. Пејачот е пронајден мртов во четвртокот во 12: 58 часот по локално време, а оживувањето било безуспешно. Куба Гоодинг Сениор , соул ѕвездата и татко на ...

⇐ DailyMaxim ⇒