Шокантна снимка: Фудбалската ѕвезда проговорила за секс скандалот со девојче – „Барем да ја силував”

Некогашниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон ја отслужува шестгодишната затворска казна поради секс со малолетничка, која во тој момент имала 15 години. На судењето тој ја признал вината за заведување, но не и сексот, а сега е објавена шокантна тајна снимка од затворот во која тој вели дека „посакувал да ја силувал“. Поранешниот играч на Сандерленд и малолетната девојка се допишувале преку ...

⇐ DailyТочка ⇒