Самиот се избодел со нож, па повикал полиција и кажал дека е нападнат

54-годишен маж од Јапонија е уапсен откако признал дека се прободел со нож во колкот за да не оди на работа, а првично на полицијата ѝ тврдел дека странец го нападнал со нож. Очајниот маж очајно сакал да не оди на работа, па посегнал по кујнскиот нож. Повикал полиција и рекол дека го нападнал непознат човек и го ранил додека се обидувал да се одбрани. Кога полицијата дошла, го пронашле човекот ...

⇐ DailyСител ⇒