Поранешното момче ѝ истурило киселина на лице: За прв пат ги покажала ужасните лузни, убавицата сега изгледа вака

Нејзината приказна го привлекла вниманието на јавноста, а на Фејсбук пишувала за своите проблеми. Поранешната финалистка на Мис Италија се појавила на националната телевизија три месеци откако поранешното момче ѝ истурило киселина директно во лице, и прв пат во јавност ги извадила завоите и покажала какви последици оставил тој страшен настан. Џесика Нотаро има страшни лузни на лицето и уште не се ...

⇐ DailyТочка ⇒