Погледнете ја снимката од масакрот во Флорида

Сантијаго, кој е во притвор, на агентите им кажал дека го планирал нападот и дека купил карта во една насока за Форт Лодердејл, покажуваат судските документи. Три дена откако осамениот напаѓач отворил оган од пиштол на меѓународниот аеродром во Форт Лодердејл на Флорида, порталот TMZ објавил досега необјавено видео кое покажува како убиецот вади пиштол од појасот и пука неколку пати. Медиумите ...

⇐ DailyДенешен ⇒