Maкедонските кантеристи на Светското првенство Каошиунг, Тајланд го завршија настапот со поразот од Малезија во првиот натпревар од нокаут фазата. Тимот на ...
сите 7 | | | веќе видена

Еден од најдобрите фудбалери во светот Кристиано Роналдо е познат по тоа што баш и не сака многу да се знае за неговиот приватен живот. Кристиано Роналдо се ...
сите 2 | | | веќе видена