Големо дерби беше одиграно во Португалија меѓу Спортинг Лисабон и Порто, а на мечот немаше голови, но сепак имаше многу возбудувања.Домашните навивачи ...
сите 11 | | | веќе видена

Репрезентативецот на Северна Ирска, Гевин Вајт (22) се најде во центарот на скандал поради мастурбирање на јавно место. Скандалозното видео од Вајт и неговиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Бостон селтикс ноќеска го претрпе 16-тиот пораз сезонава откако загуби на гостувањето во Флорида против Мајами хит со 115:99. Нервозата кај играчите на Бостон ...
сите 2 | | | веќе видена

Валенсија е вториот тим кој обезбеди учество во четвртфиналето на Купот на Кралот, откако со 3-0 го совлада второлигашот Спортинг Хихон. На „лилјаците“ им беа ...
сите 5 | | | веќе видена