Удобно и секси: Ѕирнете во домот на Бали Бег

Бурак Овџивит дефинитивно важи за најсексипилниот турски фраер, кој македонската јавност го запозна во улогата на Бали Бег во „Величествениот“.Но, освен по убавиот изглед, актерот може да се пофали и со исклучително убав дом, кој го декорирал по негов вкус.Судејќи по фотографиите кои Бурак ги споделува на социјалните мрежи, тој сака класика и кожен мебел со многу светло и големи прозори.

⇐ DailyХит Портал ⇒