Стомак до заби – девојката на Роналдо покажа дека е трудна!

Еден од најдобрите фудбалери на светот, Кристијано Роналдо за два месеца ќе стане татко по четври пат. Пред два месеца тој стана татко на близнаците Ема и Матео, кои на свет ги донесе сурогат мајка, а фудбалерот го има и синот Кристијан јуниор кој е роден на ист начин. Меѓутоа четвртото дете на РФоналдо на свет ќе го донесе неговата девојка Георгина Родригез која е во седмиот месец од бременоста. ...

⇐ DailyРепублика ⇒