Според пишувањата на „Тајмс“, Жозе Мурињо не смее пред медиумите да говори за отказот од Манчестер јунајтед, во спротивно Португалецот ќе остане без неколку ...
сите 61 | | | веќе видена

Македонските ракометари со „Бисер Балкански“ ја славеа победата во соблекувална. Грмеше во соблекувалната откако момците на сиот глас ја испеаа неофицијалната ...
сите 14 | | | веќе видена

Марио Балотели се почесто се поврзува со враќање во Серија А. Уште од минатото лето на фудбалскиот пазар постојат шпекулации за тоа каде Марио Балотели ќе ја ...
сите 4 | | | веќе видена

Реал Мадрид пред десетина дена претрпе незгоден пораз на домашен терен од Реал Сосиедад, натпревар кој сепак крена огромен прав во јавноста поради ...
сите 13 | | | веќе видена

По се изгледа дека Вардар полека, но сигурно станува и „МЛАДИНСКИ" ВАРДАР. Имено стратегот Александар Васоски на списокот за Анталија, утре се оди, има дури 12 ...
сите 17 | | | веќе видена

Кошаркарскиот репрезентативец на Србија, 222 сантиметри високиот центар Бобан Марјановиќ нема голема минутажа во Лос Анџелес Клиперс, но затоа е активен на ...
сите 2 | | | веќе видена

Машката одбојкарска репрезентација на Македонија во септември ќе ја има премиерата на Европското првенство, кое од 12 до 29 септември ќе се одржува во четири ...
сите 8 | | | веќе видена

Пред репрезентацијата на Македонија се два тешки натпревари, утре играме против Шпанија, а еден ден подоцна против Исланд. Филип Талески пред оовој натпревар ...
сите 32 | | | веќе видена

Репрезентативецот на Северна Ирска, Гевин Вајт (22) се најде во центарот на скандал поради мастурбирање на јавно место. Скандалозното видео од Вајт и неговиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Ракометната репрезентација на Бразил по вчерашната победа над Србија, предмалку ја победи и селекцијата на Русија, која вчера одигра нерешено со домаќинот на ...
сите 12 | | | веќе видена

Девојката по име Кејтлин Охаши го полуде интернетот со својот одличен музички перформанс. Кога станува збор за ритмичката гимнастика, ретко е да најдете маж ...
| | веќе видена

next