Од таборот на Рома стравуваат дека го изгубија својот најдобар играч од одбраната на подолг период. Грчкиот репрезентативец Костас Манолас го повреди зглобот ...
сите 7 | | | веќе видена

Ајзеа Томас во својата кариера одигра одлични сезони за франшизата на Детроит Пистонс и успеа да му донесе неколку шампионски прстени. Меѓутоа според ...
сите 2 | | | веќе видена

Вечерва селекциите на Полска и Чешка одиграа пријателски меч кој им припадна на гостите со 1-0 со погодокот на Јанкто во 53 минута. Меѓутоа ова не беше се од ...
сите 6 | | | веќе видена

Диего Марадона како што е познато работи како тренер во мексиканскиот второлигаш Дорадос. Сега камерманите го уловија во еден интересен момент додека неговиот ...
сите 14 | | | веќе видена

next