Повеќе вести како оваа (25)


Тројца скопјани вчера биле уапсени откако при извршен преглед кај нив била пронајдена дрога, информира МВР. Вчера во 13:00 часот, полициски службеници од СВР ...
| | веќе видена | слични

Четворица скопјани и двајца тетовци биле уапсени вчера поради поседување на дрога, информира МВР. Вчера во 23:30 часот на ул. Влае, полициски службеници од СВР ...
| | веќе видена | слични

Двајца скопјани биле уапсени вчера откако кај нив полицијата пронашла марихуана. Синоќа, 20 минути по полноќ, полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето ...
| | веќе видена | слични

Полициски службеници од СВР Куманово вчера попладнето ја лишиле од слобода 39-годишната А.П. од Куманово, затоа што при извршен преглед кај неа била пронајдена ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...