Повеќе вести како оваа (25)


Мајка пријавила инцидент во автобус на ЈСП, непознато лице физички и ги нападнал децата. Како што информираат од полицијата, вчера во 18.50 часот во СВР ...
| | веќе видена | слични

Вчера во 12.20 часот во ПС ОН-Гази Баба, Ф.А.(18), од с.Црешево – Скопје, пријавил дека истиот ден околу 11.50 часот на ул.„Антон Попов“ поточно во автобус ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...