Повеќе вести како оваа (25)


Сестрата на славната манекенка Џиџи Хадид е навистина многу згодна и се заканува да ја симне од тронот на најсекси и најбарана млада манекенка на денешницата. ...
| | веќе видена | слични

Моделите се чини како да тргнале по стапките на сестрата на Кендал, Ким Кардашиан, со зачестеното прикажување на својот задник. Кендал и Бела го впиваат ...
| | веќе видена | слични

Мислеше дека фотографијата ќе биде хит на Инстаграм, но обожавателите ја „спуштија на земја“ Во моментов една од најбараните манекнеки во светот, Бела Хадид, ...
| | веќе видена | слични

 Бела Хадид имаше неславен крај на славната врска со Абел од The Weeknd, кој неколку дена подоцна се појави со Селена Гомез. Во меѓувреме, како што вестите за ...
| | веќе видена | слични

Една од најубавите манекенки на светот Бела Хадид се најде во непријатна ситуација кога фановите ја поврзале со популарниот рапер Дрејк и ја нападнаа со ...
| | веќе видена | слични

Светски славната манекенка Бела Хадид, под притисок на нејзините обожаватели и следбеници на социјалните мрежи, комбиниран со медиумска фама, се најде во ...
| | веќе видена | слични

Бела Хадид е веројатно најпозната како помладата сестра на една од најпопуларните манекенки на денешницата, Џиџи Хадид. Меѓутоа, таа е одлучна да покаже дека и ...
| | веќе видена | слични

Бела Хадид пред неколку дена сними едиторијал за „Вог“, позирајќи преку Face Time од својот дом.Најголем прав на социјалните мрежи крена фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Сестрата на популарната Џиџи, Бела Хадид, го поседува едно од најубавите лица во светот на моделингот, но пред шест години се чини дека навистина не наликувала ...
| | веќе видена | слични

„Добро утро, возбудена сум поради Париз“, напишала под провокативната фотографија. На некои обожаватели не им се допаднал нејзиниот изглед, па ја искритикувале ...
| | веќе видена | слични

Сексипилната манекенка Бела Хадид (20) покажа дека е подготвена за својата прва модна ревија во Викторијас Сикрет. На својот профил на Инстаграм младата ...
| | веќе видена | слични

Познатиот модел наполни 22 години, а својот роденден одлучи да го прослави со своето семејство, блиските пријатели и секако нејзиното момче, познатиот пејач ...
| | веќе видена | слични

Нема прашува за коронавирусот, Бела Хадид во бикини прима витамин Д преку сончевите зраци. Бела Хадид го предизвикува коронавирусот со излегување надвор во ...
| | веќе видена | слични

 Сестрите Хадид деновиве уживаат во одморот на Миконос, а фотките на кои позираат во минималистички бикини, не ги оставија фановите рамнодушни. Џиџи и Бела не ...
| | веќе видена | слични

Кога тие две ќе се впуштат во заедничка акција, интернетот е осуден на рушење Кога некој ќе ги спомене Бела Хадид и Емили Ратајковски на мажите веднаш им се ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за Бела Хадид, сестрата на најбараната русокоса на светот, Џиџи. Таа има само 19 години, а веќе некое време е во самиот врв на светскиот моделинг. ...
| | веќе видена | слични

 Бела Хадид неретко е споредувана со Карла Бруни, а двете убавици често знаат да се пошегуваат за ова. 23-годишниот модел и 52-годишната поранешна прва дама ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...