Повеќе вести како оваа (25)

На синоќешното доделување на познатите музички Брит награди, музичката ѕвезда Били Ајлиш за првпат ја изведе во живо насловната музичка тема за новото филмско ...
сите 10 | | | веќе видена

Последниот филм за Џејмс Бонд во кој ќе игра Даниел Крег ја доби насловната песна „No Time To Die“ во изведба на тинејџерската сензација Били Ајлиш. Мрачната ...
| | веќе видена | слични

Били Ајлиш авторски и изведувачки ја потпишува насловната песна од новото продолжение на франшизата за тајниот агент 007. Едновремено, таа е најмладиот ...
| | веќе видена | слични

 Освојувањето награди очигледно не е ништо ново за Били Ајлиш, а тоа го докажа и на синоќешното доделување на Brit Awards. 18-годишната пејачка може да се ...
| | веќе видена | слични

Британските музички награди 2020 беа во знакот на новата генерација музички артисти. На листата на победници доминираше младиот шкотски музичар Луис Капалди ...
| | веќе видена | слични

Били Ајлиш пред неколку часа ја објави песната „No time to die“ - нејзината нова, а воедно и насловна песна за филмот за Џејмс Бонд. Тинејџерката која полека, ...
| | веќе видена | слични

Били Ајлиш пред неколку часа ја објави песната „No time to die“ - нејзината нова, а воедно и насловна песна за филмот за Џејмс Бонд. Тинејџерката која полека, ...
| | веќе видена | слични

Младата американска пејачка Били Ајлиш го собори рекордот во Велика Британија со продажба на песната од филмот за Џејмс Бонд, која е издадена пред една недела. ...
| | веќе видена | слични

Кантавторката Били Ајлиш (18) ја доби честа да ја напише и да ја испее песната за 25. продолжение на Џејмс Бонд „No Time to Die“, пишува Гардијан. Така Били ќе ...
| | веќе видена | слични

Младата американска пејачка Били Ајлиш го сруши рекордот во Велика Британија за продажба на песна од филмот за Џејмс Бонд, која беше објавена пред една недела. ...
| | веќе видена | слични

Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „No Time To Die “, последниот во кој улогата на Џејмс Бонд ќе ја толкува Даниел Крег. Во најавата го ...
| | веќе видена | слични

Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „Нема време за умирање“ (No Time To Die), последниот во кој Даниел Крег го игра Џејмс Бонд. Во најавата, ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...