Повеќе вести како оваа (25)

Модните додатоци сами по себе не се ништо посебно, но кога се искомбинирани со облека, шминка и фризура, тие се неизоставен дел од секој добар стил. Секоја ...
сите 8 | | | веќе видена

Добро утро. На средина на работната недела сме и стандардно го започнуваме денот со предлог-комбинација. Оваа среда одлучивме да ве инспирираме со комбинација ...
| | веќе видена | слични

Со добра идеја, малку умешност и базични парчиња облека, може да го надоградите вашиот деловен стил, а со тоа да добие нова димензија оваа зима. Новиот деловен ...
| | веќе видена | слични

Иако облеката во јаки неонски бои секое лето е ин, годинава неонските парчиња се поголеми и посмели. Жешката розова, електричната жолта и бојата на мента ...
| | веќе видена | слични

Во изборот на „Многу Стил“ што го направи стилистот Елена Бакраческа се фокусиравме на продавници што нудат извонредни попусти како за понежниот, така и за ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...