Повеќе вести како оваа (25)


Долгата пауза поради пандемијата на коронавирусот носи дополнителни проблеми и опасност од повреди. Аргентинскиот интернационалец Диего Пероти настрада на еден ...
| | веќе видена | слични

Се работи за Диего Пероти кој потполно го искршил своето Порше додека возел кон тренинг кампот на Рома. Сепак, за среќа поминал неповреден, пренесува Ла ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Рома, Диего Пероти минатата седмица постигна маестрален, но случаен рабона погодок на дуелот со Плзен во Лига Европа со што ги освои фановите и ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Рома, Диего Пероти минатата седмица постигна маестрален, но случаен рабона погодок на дуелот со Плзен во Лига Европа со што ги освои фановите и ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Рома, Диего Пероти мина без повреди во сообраќајката во која целосно настрада неговиот скап автомобил „Порше“. Рома синоќа го совлада тимот на ...
| | веќе видена | слични

Играчите за врска на Рома, Кевин Стротман и Диего Пероти, се повредија во текот на синоќешниот меч на нивниот тим против Ливерпул. Рома гостуваше на „Енфилд“ ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...