Повеќе вести како оваа (25)


Британскиот кантавтор Ед Ширан открил дека од неодамна е во брак со својата дологодишна девојка и другарка од детство Шери Сиборн. Во интервјуто во кое ја ...
| | веќе видена | слични

Британските таблоиди тврдат дека 28 годишниот мегапопуларен пејач Ед Ширан тајно се венчал со својата партнерка Чери Сиборн пред Божик, минатата година, на ...
| | веќе видена | слични

Популарниот пејач, Ед Ширан (28), одлучил да се повлече во привремена пензија, откако во музичката индустрија заработи вистинско богатство. Ширан оваа година ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...