Повеќе вести како оваа (25)

Меган не може да сфати дека таа повеќе не е обична актерка. Сега е дел од кралското семејство. Меган Маркл уште еднаш се бори со кралското семејство и одбива ...
сите 25 | | | веќе видена

Меган сака да прави работи по свое, вели извор близок до кралското семејство за американскиот магазин „US Weekly“, со што наговести дека војвотката од Сасекс ...
| | веќе видена | слични

Како што пренесува е – оналјн, Кејт Мидлтон и принцот Вилијам го запознале новиот член на кралското семејство, синот на Меган Маркл и принцот Хари. Извор тврди ...
| | веќе видена | слични

Веќе подолг период британските медиуми пишуваат дека принцовите Вилијам и Хари не се во најдобри односи поради Меган Маркл. Принцот Хари бил разочаран откако ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс Меган Маркл одбива да чита во весниците и таблоидите за кавгата која ја води со нејзината јатрва Кејт Мидлтон, затоа што верува во карма, ...
| | веќе видена | слични

Кралското семејство го погоди голем скандал, кога исплива на виделина информацијата дека принцот Хари ја изневерил својата избраничка, Меган Маркл, со ...
| | веќе видена | слични

Возљубената на принцот Хари, актерката Меган Маркл не смета да ја напушта својата кариера, која се развива меѓу САД и Канада, дури и да добие предлог за мажење. Според информација на Radar Online, Хари пак нема ништо против да живее со неа, дури и да е меѓу три земјистрани. “Хари ја сака Америка и нема ништо против да живее меѓу Торонто, Лос Анџелес и Лондон, ако тој и Меган станат маж и жена”, раскажал извор за весникот и додал – За кралското семејство тоа е логично продолжение, бидејќи така тие ќе можат да направат репутација уште подобра и надвор од границите на Велика Британија “. Претходно беше соопштено во медиумите дека Меган е фотографирана со прстен, на кој се гледа јасно буквата “H” – прва на принцот Хари. За време на Св. Валентин 33-годишниот Хари и 35-годишната Меган биле во домот на принцот во палатата во Кенсингтон.
| | веќе видена | слични

Војводата и војвотката од Сасекс, принцот Хари (34) и Меган Маркл (37), моментно преговараат за преселба во Јужноафриканската Република, каде што треба да ...
| | веќе видена | слични

Според документот се дозна каде се родило кралското бебе. Арчи харисон Маунтбатен Виндзор е роден во приватната болница Портланд во Вестминстер. За потребите ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл вчера открија дека синот ќе го носи името Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор, име кое британските медиуми веќе го нарекоа “неформално”. ...
| | веќе видена | слични

Британскиот принц Хари и американската актерка Меган Маркл заминале на романтично патување во Африка, каде таа го прославува 36-тиот роденден. „ Хари долго го планираше овој одмор. Мислеше на сè и се потруди да биде романтично. Ќе кампуваат под ѕвезди, ќе пловат со чамец преку езеро и ќе уживаат во долги прошетки – открил извор близок до кралското семејство. Се зборува дека 32-годишниот Хари овој месец сака да ја запроси Меган Маркл, на 20-годишнината од смртта на неговата мајка, принцезата Дијана. „ Никој не знае што ќе се случи кога заедно ќе го гледаат сензационалното зајдисонце. Можеби Хари ќе клекне пред Меган“ – рекол извор близок до кралското семејство.
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на бебето Арчи, а странските медиуми пишуваат дека откако се родило бебето, почнале проблемите и дека во ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на малиот Арчи, а странските медиуми пишуваат дека во нивното семејство сепак не е се така идеално, како ...
| | веќе видена | слични

Меган Маркл (37) и принцот Хари (34) би требало кралското бебе да го добијат за два месеци, а војвотката од Сасекс наводно веќе пронашла и посебна помош при ...
| | веќе видена | слични

Меган Маркл (37) и принцот Хари (34) би требало кралското бебе да го добијат за два месеци, а војвотката од Сасекс наводно веќе пронашла и посебна помош при ...
| | веќе видена | слични

 Повеќе од 10 години деновите ги минува со кралското семејство, па не е ниту чудно што го сметаат за неофицијален член. Името Крис Џексон можеби не ви е ...
| | веќе видена | слични

Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...