Повеќе вести како оваа (25)

Екипата на Интер е на добар пат да обезбеди пласман во Лигата на шампионите и во наредната сезона, но и покрај тоа сега како и во изминативе месеци има многу ...
сите 8 | | | веќе видена

Раџа Наинголан го потврди трансферот. Фудбалерот на Рома, Раџа Наинголан веќе подол период се споменува како потенцијално засилување на Интер, а изгледа дека ...
| | веќе видена | слични

Раџа Наинголан изминатава вечер пристигна во Милано каде во текот на денешниот ден и официјално ќе биде претставен како играч на Интер, трансфер од кој ...
| | веќе видена | слични

Раџа Наинголан изминатава вечер пристигна во Милано каде во текот на денешниот ден и официјално ќе биде претставен како играч на Интер, трансфер од кој ...
| | веќе видена | слични

Раџа Наинголан изминатава вечер пристигна во Милано каде во текот на денешниот ден и официјално ќе биде претставен како играч на Интер, трансфер од кој ...
| | веќе видена | слични

Како што објавија неколку медиуми во Италија, Раџа Наинголан дефинитивно е новиот фудбалер на Интер. Фудбалерот кој беше отпишан од белгискиот селектор, ...
| | веќе видена | слични

Тоа што се шпекулираше во претходните неколку денови денес доби и официјална потврда од таборот на Интер. Лучијано Спалети и покрај тоа што го однесе клубот во ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Интер сериозно се подготвува за наредната сезона, но и за предизвиците кои ќе престојат во следните години со тоа што во истите дефинитивно ќе ги ...
| | веќе видена | слични

Во редовите на Интер немаат дилеми за тоа кој ќе го води миланскиот клуб во следната сезона, иако во медиумите на големо се пишува на оваа тема. Во последните ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...