Повеќе вести како оваа (25)

Ријалити ѕвездата, Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добија и четврто дете со помош на сурогат мајка. Ким и Кање имаа веќе три деца, ќерката Норт ...
сите 18 | | | веќе видена

Познатиот рапер, Кање Вест, и неговата сопруга Ким Кардашијан го очекуваат нивното четврто дете, кое ќе им го роди сурогат мајка – објави магазинот „Пипл“. Ким ...
| | веќе видена | слични

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (37) сега и службено на социјалните мрежи го претстави своето трето дете, ќеркичката Чикаго, реодена на 15 јануари. „Бебето Чикаго“, напиша кратко во описот на фотографијата која и донесе речиси 5.5 милиони лајкови и огромен број на коментари. Малена Чи, како што ја нарекуваат членовите на семејството, е послушно, мирно и преслатко бебе, а веќе ужива во луксузот и богатството на познатите родители. Како што пишуваат странските медиуми, само во нејзината детска соба се наоѓаат украси вредни 75.000 долари. Ким и нејзиниот сопруг, раперот Кање Вест (40) своето трето дете го добија со помош на сурогат мајка. Поради компликациите во првите две бремености, Кардашијан се одлучи да ангажира ена која ќе и го донесе третото дете на свет. Двојката има уште две деца, четиригодишната ќеркичка Норт и двегодишниот син Сејнт. Сурогат мајката има 27 години, има два сина и пет години е во брак. Завршила факултет, а на двојката и се допаднала извонредната физичка форма. Baby Chicago A post ...
| | веќе видена | слични

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (37) сега и службено на социјалните мрежи го претстави своето трето дете, ќеркичката Чикаго, реодена на 15 јануари. „Бебето Чикаго“, напиша кратко во описот на фотографијата која и донесе речиси 5.5 милиони лајкови и огромен број на коментари. Малена Чи, како што ја нарекуваат членовите на семејството, е послушно, мирно и преслатко бебе, а веќе ужива во луксузот и богатството на познатите родители. Како што пишуваат странските медиуми, само во нејзината детска соба се наоѓаат украси вредни 75.000 долари. Ким и нејзиниот сопруг, раперот Кање Вест (40) своето трето дете го добија со помош на сурогат мајка. Поради компликациите во првите две бремености, Кардашијан се одлучи да ангажира ена која ќе и го донесе третото дете на свет. Двојката има уште две деца, четиригодишната ќеркичка Норт и двегодишниот син Сејнт. Сурогат мајката има 27 години, има два сина и пет години е во брак. Завршила факултет, а на двојката и се допаднала извонредната физичка форма. Baby Chicago A post ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и Канје Вест конечно го објавија името на нивното четврто дете, родено од сурогат мајка. Ријалити ѕвездата на својот профил на „Твитер“ ја ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и Канје Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето дете... Сурогат мајка ја донесе новата ќерка на Ким и Канје на 15 јануари. Фановите чекаа два месеца од нивните две претходни деца Норт и Сејнт Вест, а изгледа дека истото ќе се случува и со новороденчето од понеделникот. Ким и Канје одбиле понуди со милионски суми на пари за првите фотографии од нивната ќеркичка, кои се движат од 2 милиони долари па се до 5 милиони долари. Причината зошто не објавуваат слики е „поради морални начела“.
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и Канје Вест конечно го објавија името на нивното четврто дете, родено од сурогат мајка. Ријалити ѕвездата на својот профил на „Твитер“ ја ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на американските реални шоу програми Ким Кардашјан и нејзиниот сопруга Кање Вест ја објавија во вторникот радосната вест дека по трет пат станале родители откако сурогат мајка им родила девојченце. „Кање и јас со радост го објавуваме доаѓањето на светот на нашето здраво, прекрасно мало девојченце, напиша Кардишјан во пораката на социјалните мрежи. Двојката ѝ се заблагодари на анонимната сурогат мајка „којашто ни ги оствари сништата со најголемиот дар кој некој може да го даде“. Додаваат дека нивната ќеркичка е родена во понеделникот. Кардашјан и Вест ги имаат четиригодишната Норт и двегодишниот Сејнт. Ѕвездата на реалните шоу програми и на социјалните мрежи изјави дека решила детето да ѝ го оди сурогат мајка, откако лекарите ја предупредиле на сериозните здравствени ризици доколку повторно остане бремена.
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син. Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син. Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар. Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба. Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.
| | веќе видена | слични

По ќерката Норт Вест, Ким Кардашијан и Кање Вест добија на 7 декември син кој му дадоа необично име – Сејнт или „Светец“. Извор близок на двојката објасни во разговор за УС Викли од каде потикнува ова необично име. Имено како што тврди овој неименуван извор, Ким и Кање веќе со месеци за ова бебе говорат како за вистинско чудо. Двојката на почетокот имала проблем со зачнувањето.
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан планира второ дете, откриваат извори блиски до ѕвездата. Сопругата на Кање Вест е во преговори со сурогат-мајка, која ќе го износи нивниот наследник. „Таа многу сака уште едно дете, но не сака да си ја расипува фигурата повторно“, издава пријателка на Ерменката. Токму поради тоа, Кардашијан одлучила нејзиното второ дете да биде износено од сурогат-мајка. Според информациите, следниот месец работите официјално ќе бидат финализирани и идниот брат на Норт Вест ќе биде зачнат. Деновиве Ким се појави гола на насловната страница на популарното списание „Paper“.
| | веќе видена | слични

Семејството Кардашијан секој момент ќе стане побогато за уште едно бебе! Ким наскоро ќе стане мама по четврти пат. Каније Вест и Ким Кардашијан во секој момент ...
| | веќе видена | слични

Светските таблоиди пишуваат дека на пат е четврто дете за Ким Кардашијан и Канје Вест. Во случајов, повторно, од сурогат мајка. Повеќе на оваа тема, прочитајте ...
| | веќе видена | слични

Иако никој не очекуваше дека ќе добие трето дете, радосните вести ги изненадија сите. Ким Кардашијан во јануари ќе стане горда мајка на уште едно бебе, но овој пат нема да го роди таа. Како што пренесува Ти-ем-зи, таа и Кание Вест ќе ќе станат родители на уште едно дете кое ќе го добијат преку сурогат мајка. Ријалити ѕвездата и раперот со помош на сурогат мајка ќе го прошират семејството бидејќи лекарите и кажаа дека третата бременост може да биде доста ризична. Сурогат мајката на свет треба да го донесе бебето во јануари 2018 година. Ким и Кание го имаа синот Сеинт и ќерката Норт.
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син. Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар. Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба. Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син. Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар. Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба. Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...