Повеќе вести како оваа (25)


Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ за помалку од три месеци ќе станат родители на нивниот син Александар. Како што пренесува курир.рс младиот ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Александра и нејзиниот сопруг Филип Живојновиќ ќе бидат родители на момчето Александар за помалку од три месеци. Младиот пар одлучи ништо да не ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ станаа родители. Александра се породи денеска и на свет донесе момче, на кое од порано решија да му дадат име ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ станаа родители. Александра се породи денеска и на свет донесе момче, на кое од порано решија да му дадат име ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ денес го кажаа судбоносното „да“ во црквата Св. Василиј Отрошки. На церемонијата на венчавката во црквата присуствуваа ...
| | веќе видена | слични

Покрај бројните вести за расправии и кавги помеѓу младенците – Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ, конечно пристигнуваат убави вести. Младата пејачка ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ ужива во мајчинството, но по се судејќи, не се откажува од ноќните излегувања поради малото бебе. Пејачката со сопругот Филип Живоиновиќ во ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ денес го кажаа судбоносното „да“ во црквата Св. Василиј Отрошки. На церемонијата на венчавката во црквата присуствуваа ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ денес го кажаа судбоносното „да“ во црквата Св. Василиј Отрошки. На церемонијата на венчавката во црквата присуствуваа ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ решиле да се венчаат, а нивниот кум, како што одлучиле ќе биде Ацо Пејовиќ. На гостувањето во емисијата „Ѕвездите на ...
| | веќе видена | слични

Големата љубов на синот на Лепа Брена, Филип Живоиновиќ и Александра Пријовиќ изгледа пукна. Иако важеа за складен пар, сепак тиквата пукна по шест месеци ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Александра Пријовиќ која на трети март стана мајка денес првпат е фотографирана по породувањето. Снаата на Лепа Брена која пред само две недели го ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ се во врска, а пејачката е пресреќна со синот на Лепа Брена. Во нивната љубовна врска ни верува ни Бора, дедото на ...
| | веќе видена | слични

Александра и Филип Живоиновиќ се преселија во новиот дом во близина на местото каде што живее Лепа Брена. Иако и кујната им е средена и врвно опремена во ...
| | веќе видена | слични

Александра и Филип Живоиновиќ се преселија во новиот дом во близина на местото каде што живее Лепа Брена. Иако и кујната им е средена и врвно опремена во ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...