Повеќе вести како оваа (25)


Могерини утре на средби во Скопје Високата претставничка за надворешна и безбедносна политика на ЕУ, Федерика Могерини утре ќе престојува во Македонија каде се ...
| | веќе видена | слични

Високата претставничка за надворешна и безбедносна политика на ЕУ, Федерика Могерини утре ќе престојува во Македонија каде се очекува да има средби со ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...