Повеќе вести како оваа (25)


Директорото на Центарот за управување со кризи не гледа ништо лошо што на социјалните мрежи коментирал за нешто што не било вистина. Ангелов појасни дека било ...
| | веќе видена | слични

Директорот на ЦУК Стојанче Ангелов на денешната прес-конференција упати извинување за шегата која ја напиша во својот твит во врска со украдената пила на ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов објасни дека било лажна вест дека од австриските пожарникари е украдена пила. Вели дека тој ...
| | веќе видена | слични

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов на својот Твитер профил напиша дека за момент поверувал дека моторната пила на австриските ...
| | веќе видена | слични

Од попладнево активни се само уште два пожари од кои едниот кај село Раовиќ и Буковиќ од страна на Сува планина, а другиот во атарите на селата Ракле – Никодин ...
| | веќе видена | слични

Од попладнево активни се само уште два пожари од кои едниот кај село Раовиќ и Буковиќ од страна на Сува Планина, а другиот во атарите на селата Ракле – Никодин ...
| | веќе видена | слични

Од попладнево активни се само уште два пожари од кои едниот кај село Раовиќ и Буковиќ од страна на Сува планина, а другиот во атарите на селата Ракле – Никодин ...
| | веќе видена | слични

Директорот на Центарот со управување со кризи Стојанче Ангелов во контекст на лажната вест за украдена моторна пила од австриската помош за пожарите вели дека ...
| | веќе видена | слични

Дирекцијата за заштита и спасување (ДЗС) ги демантираше лажните вести за наводно украдена пила од австриските пожарникари. Како што објавуваат од ДЗС во ...
| | веќе видена | слични

Утрово на социјалните мрежи се прошири веста дека од пожарникарите е украдена моторна пила. Ова прашање беше поставено на ЦУК на утринската средба со ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски во денешното гостување во Канал 77 истакна дека Стојанче Ангелов е човек кој што е недостоинствен и недоблесен да ја ...
| | веќе видена | слични

Српскиот претседател Александар Вучиќ на прес конференцијата во претседателската палата кажа дека е познат на полицијата идентитетот на демонстрантот кој со ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...