Повеќе вести како оваа (25)


Најмалку девет лица загинаа, а 30 се повредени во судар на автобус и камион во областа Сома, во турската провинција Маниси, пренесуваат турските медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Најмалку девет лица загинаа, а 30 се повредени во судар на автобус и камион во областа Сома, во турската провинција Маниси, пренесуваат турските медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Најмалку девет лица загинаа, а 30 се повредени во судар на автобус и камион во областа Сома, во турската провинција Маниси, пренесуваат турските медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест загинати и 37 повредени е црниот биланс во судар на автобус и камион во областа Сома, во турската провинција Маниса. Несреќата се случила кога ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест лица загинаа, а 37 се повредени во судир на автобус и камион во областа Сома, турската провинција Маниса, пренесува Дејли Сабах. Се наведува дека ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест лица загинаа, а 37 се повредени во судир на автобус и камион во областа Сома, турската провинција Маниса, пренесува агенцијата Анадолија. Се ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест лица загинаа, а 37 се повредени во судир на автобус и камион во областа Сома, турската провинција Маниса, пренесува агенцијата Анадолија. Се ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест лица загинаа, а 37 се повредени во судир на автобус и камион во областа Сома, турската провинција Маниса, пренесува агенцијата Анадолија. Се ...
| | веќе видена | слични

Најмалку шест лица загинаа, а 37 се повредени во судир на автобус и камион во областа Сома, турската провинција Маниса, пренесува агенцијата Анадолија. Се ...
| | веќе видена | слични

Во судар на автобус и камион во источниот дел на Кина изутринава загинаа 23 патници, а тројца се повредени, соопштија локалните власти. Сообраќајната несреќа ...
| | веќе видена | слични

Во судар на автобус и камион во источниот дел на Кина изутринава загинаа 23 патници, а тројца се повредени, соопштија локалните власти. Сообраќајната несреќа ...
| | веќе видена | слични

Најмалку 56 лица загинаа денеска во судар меѓу автобус и камион во јужен Пакистан. Несреќата се случи во близина на градот Хаирпур во јужната провинција Синд. ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...