Повеќе вести како оваа (25)

Христијан МИЦКОСКИ -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! Регулаторна комисија на седницата одржана на 3 август ги зголеми цените на нафтата и бензините. Како? ...
сите 51 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека власта прави брутална пљачка на народот. -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека власта прави брутална пљачка на народот. -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека власта прави брутална пљачка на народот. -ВАЖНО: Брутална пљачка на народот! ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук коментира дека власта прави брутална пљачка на народот- акцизата за дизел горивото е зголемена од 15,5 на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објавува како е направена нова пљачка на македонскиот народ преку тајно поскапување на ...
| | веќе видена | слични

Ако се споредат одлуката на Регулаторна од 3 август (слика 1 и 2) и одлуката од 26 јули (слика 3) член 7, ќе се заклучи дека акцизата за дизел горивото е ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук обвинува дека власта прави брутална пљачка на народот со зголемувањето на цените на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Вмро Дпмне Христијан Мицкоски со пост на неговиот ФБ профил, објави дека Регулаторна комисија на седницата одржана на 3 август ги зголемила ...
| | веќе видена | слични

РКЕ ќе ги извести меѓународните институции за притисоците од страна на Мицковски Регулаторна комисија за енергетика ќе ги извести сите соодветни меѓународни ...
| | веќе видена | слични

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, пишува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски потенцира дека пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и ...
| | веќе видена | слични

Крикна Бислимовски и регулаторна, поскапувањето на дизелот и бензините не било пљачка, тоа било почитување на закон. Каква анти логика, цената на нафтата на ...
| | веќе видена | слични

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, ова преку статус на Фејсбук го пишува претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, ова преку статус на Фејсбук го пишува претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е криминал и непочит, ова преку статус на Фејсбук го пишува претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон,тоа е ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон,тоа е криминал и непочит” Крикна Бислимовски и регулаторна, ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објави две видеа на кои се гледа како функционери на СДМС и градоначалници делат пакети ...
| | веќе видена | слични

„Пљачката на народот и неспособноста не може да биде почитување на закон, тоа е  криминал и непочит" Крикна Бислимовски и регулаторна, поскапувањето на дизелот ...
| | веќе видена | слични

Првиот опозионер, Христијан Мицкоски повторно обвини дека новите рестрикции кои во сила ќе стапат од следната недела ќе воведат поделни меѓу граѓаните. Вели ...
| | веќе видена | слични

Христијан МИЦКОСКИ Пред 45 дена не убедуваше по петти пат дека во август или најдоцна на почетокот на септември ќе прогласеле победа над епидемијата (слика 1), ...
| | веќе видена | слични

Пред 45 дена не убедуваше по петти пат дека во август или најдоцна на почетокот на септември ќе прогласеле победа над епидемијата (слика 1), а денес имаме нови ...
| | веќе видена | слични

Соопштение до јавноста, реакција на соопштението на СДСМ „Филипче и Заев планираат пљачка на векот. Како што пљачкаат при набавка на вакцини, пљачкаат и при ...
| | веќе видена | слични

Филипче и Заев планираат пљачка на векот. Како што пљачкаат при набавка на вакцини, пљачкаат и при нов клинички центар СДСМ и Филипче преку она што го нудат за ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...