Повеќе вести како оваа (25)


Вчера во 20.00 часот во СВР Скопје, О.З.(46) од Скопје, кој управувал патничко возило „пежо“, со скопски регистарски ознаки, пријавил дека околу 15.30 часот, ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец изгубил контрола и излетал од пато откако вчера вечер автомобил без регистерски таблици му го пресекол патот, а во возилото биле три лица кои имале ...
| | веќе видена | слични

Денес во 00.49 часот во полициската станица Чаир, Р.С.(36) од Скопје пријавил дека, додека со патничко возило „даеву рејсер", со скопски регистарски ознаки, ...
| | веќе видена | слични

На 16.03.2020 во 20:42 часот во СВР Скопје, А.Е.(21) од Скопје пријавил дека околу 20:30 часот на автопат во близина на бензинска пумпа во с.Идризово, додека ...
| | веќе видена | слични

Доцна синоќа во 20: 42 часот во СВР Скопје, А.Е.(21) од Скопје пријавил дека околу 20: 30 часот на автопат во близина на бензинска пумпа во с.Идризово, додека ...
| | веќе видена | слични

Вчера околу 15,00 часот во Скопје на булевар „8-ми Септември“ во близина на крстосницата со булевар „Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, управувал патничко ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...