Повеќе вести како оваа (25)

„Во борбата со корупцијата и криминалот важна е пораката од оној што е фатен на другите да не им текне да прават незаконски дејствија. Овие денови додека ...
сите 131 | | | веќе видена

„Во борбата со корупцијата и криминалот важна е пораката од оној што е фатен на другите да не им текне да прават незаконски дејствија. Овие денови додека ...
| | веќе видена | слични

„Во борбата со корупцијата и криминалот важна е пораката од оној што е фатен на другите да не им текне да прават незаконски дејствија. Овие денови додека ...
| | веќе видена | слични

„Во борбата со корупцијата и криминалот важна е пораката од оној што е фатен на другите да не им текне да прават незаконски дејствија. Овие денови додека ...
| | веќе видена | слични

Коментирајќи ја борбата со корупцијата, премиерот Зоран Заев во интервју за „Слободен печат“ порача дека санкциите се порака за да не се повтори едно ...
| | веќе видена | слични

Конечно, цела јавност гледа како звучи сечено-лепено, реагираат од СДСМ по објавената аудио-снимка од 12 минути со гласот на Зоран Заев во која се споменува ...
| | веќе видена | слични

Заедно ја продолжуваме борбата за слобода, борбата за демократија и повикувам на широк граѓански фронт за слободна Македонија против Никола Груевски, изјави во ...
| | веќе видена | слични

„Заедно ја продолжуваме борбата за слобода, борбата за демократија и повикувам на широк граѓански фронт за слободна Македонија против Никола Груевски“, изјави ...
| | веќе видена | слични

Конечно слушнавме како звучи сечено-лепено, ама заборавиле да го исечат она марш на претседателот Зоран Заев, велат од СДСМ по објавувањето на аудио-запис од ...
| | веќе видена | слични

Конечно слушнавме како звучи сечено-лепено, ама заборавиле да го исечат она марш на претседателот Зоран Заев, велат од СДСМ по објавувањето на аудио-запис од ...
| | веќе видена | слични

Конечно слушнавме како звучи сечено-лепено, ама заборавиле да го исечат она марш на претседателот Зоран Заев, велат од СДСМ по објавувањето на аудио-запис од ...
| | веќе видена | слични

Владимир Нелоски, член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во гостување во емисијата „Само вистина“, вели дека промената на уставното име, односно потпишувањето ...
| | веќе видена | слични

Секој граѓанин знае дека СДСМ и Заев лажат затоа што секој еден човек чувствува дека не живее подобро. Дарко Каевски неуспешно ги брани политики на ...
| | веќе видена | слични

Соопштение до јавноста – реакција на прес конференцијата на Дарко Каевски Почитувани, Секој граѓанин знае дека СДСМ и Заев лажат затоа што секој еден човек ...
| | веќе видена | слични

Секој граѓанин знае дека СДСМ и Заев лажат затоа што секој еден човек чувствува дека не живее подобро. Дарко Каевски неуспешно ги брани политики на ...
| | веќе видена | слични

Во 2016-та ги лажеа дека ќе им обезбедат загарантиран откуп, загарантирани пазари и пласман и интервентен фонд кој ќе ги помага земјоделците секогаш кога има ...
| | веќе видена | слични

Бројчаникот кој премиерот Зоран Заев го вети во предизборието вечерва го остварува. Репортерот на ТВ 21 јавува дека започна поставувањето на бројчаникот кој ...
| | веќе видена | слични

Советот за реформи во правосудството е составено и ставено на шини. И тоа тера. Веќе нема потреба од мое учество во него иако таму се носат законите, не се ...
| | веќе видена | слични

Советот за реформи во правосудството е составено и ставено на шини. И тоа тера. Веќе нема потреба од мое учество во него иако таму се носат законите, не се ...
| | веќе видена | слични

Советот за реформи во правосудството е составено и ставено на шини. И тоа тера. Веќе нема потреба од мое учество во него иако таму се носат законите, не се ...
| | веќе видена | слични

-Решени сме да правиме земја со сите стандарди – правда, економија и борба против корупцијата, заедно со сите други, се столбовите за земјата на патот кон ЕУ, ...
| | веќе видена | слични

Повикувам на широк граѓански фронт за слободна Македонија против Никола Груевски, рече претседателот на СДСМ, Зоран Заев, на денешната прес конференција, по ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...