Повеќе вести како оваа (25)

,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа игралиштето во Радовиш, напиша на Фејсбук, лидерот на ...
сите 23 | | | веќе видена

Фејсбук објава на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски “Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како ...
| | веќе видена | слични

“Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа детскиот диспанзер на клиниката во Тетово, пишува на ...
| | веќе видена | слични

„Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа амбулантата во Ѓорче Петров 2, по 4 години власт и ...
| | веќе видена | слични

„Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа амбулантата во Ѓорче Петров 2, по 4 години власт и ...
| | веќе видена | слични

„Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа амбулантата во Ѓорче Петров 2, по 4 години власт и ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ на својот профил на Фејсбук објавува фотографии за тоа како изгледа подрачното одделение на Министерството за ...
| | веќе видена | слични

,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме...” - Зоран Заев, 18.01.2021 Погледнете како изгледа одделението за управни работи - Скопје, зграда на МТВ. ...
| | веќе видена | слични

Заев го продава македонскиот идентитет! Погледнете како лаже прикривајќи ги поразите. Оставка на Заев, слобода на народот!, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ТВ ...
| | веќе видена | слични

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
| | веќе видена | слични

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината, напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ТВ ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски попладнево на својот Фејсбук профил најави нов протест за вторник, во 18:30 часот. Протестот ќе почне од ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на партијата ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски преку својата официјална Фејсбук стараница сподели видео обраќање во врска со лидерската средба од која што ...
| | веќе видена | слични

Поклон за човекот кој обединуваше и одаваше почит секому. Амбасадор на нашата земја и музиката, Тоше Проески, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски во своето гостување во „Само интервју“ зборуваше за тоа како да му се помогне на стопанствотово оваа ситуација и дали има пари во буџетот на ...
| | веќе видена | слични

Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во црвената боја за која денес соопшти дека била на ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук ја обвини Владата на премиерот Зоран Заев за новите 22 жртви од коронавирусот во Македонија. „Додека Заев ...
| | веќе видена | слични

Уште повеќе ...