Таа е Мара, тој е Денис. Денис очигледно има некоја за која Мара знае како треба со неа. Мара советите ги соопштува директно, како што налага собраната мудрост ...
сите 2 | | | веќе видена

Откако доживеа нервен слом, Селена Гомез потполно се повлече од јавноста. Иако претходната недела излезе од психијатриска болница, младата пејачката дури сега ...
сите 3 | | | веќе видена

Труската актерка Бергузар Корел и нејзиниот сопруг, актерот Халит Ергенџ се венчаа во 2009 година откако нивната љубов се роди на снимањето на серијата „1001 ...
сите 2 | | | веќе видена

Бразилската министерка за земјоделство Тереза Кристина Диаз го искритикува супермоделот Жизел Бундхен поради нејзината изјава дека Бразил се однесува ...
сите 2 | | | веќе видена

Актерката која е омажена за колегата Хавиер Бардем, одбра совршена комбинација на тесни кожни панталони и црвено сако од Шанел. Високите штикли ја направија ...
сите 2 | | | веќе видена

Во „Задруга2“ и надвор од неа, со денови сите ги коментираат односите меѓу Давид Драгојевиќ и Ана Кораќ. „Бев многу негативен и агресивен, јас бев она што не ...
| | веќе видена

Lady Gaga продолжува да ги ниже наградите за филмот „The Star Is Born“! По Златниот Глобус за најдобра песна, пристигнаа уште две награди во неделата во ...
| | веќе видена

next