Актерката Ирена Ристиќ најчесто сме навикнати да ја гледаме со кеси за ѓубре во рацете, но овој пат мора да се признае дека изненади… Барем ги изненади своите ...
сите 3 | | | веќе видена

„Уморен од ноќта, скршен од животот, на моето одело трагови од дожд. Јави се љубов, јас не можам веќе“… се стиховите од познатата песна „Отвори ми ја својата ...
сите 3 | | | веќе видена

Џанлуиџи Буфон во неколку наврати има посочено дека славата и секојдневната рутина во фудбалот која не се менува знаат да претставуваат голем проблем за ...
сите 3 | | | веќе видена

Велимир Абрамовиќ, еден од најпознатите филозофи во регионот наскоро доаѓа во Скопје да промовира книга. Книгата „Тесла – еволуција на свеста на човештвото“ е ...
сите 3 | | | веќе видена

Албанскиот модел Лорена Халити повторно ја покажа нејзината секси линија. Дури на последната нејзина фотографија објавена на Инстаграм, Лорена се појавува во ...
сите 2 | | | веќе видена

Откако Лиам Хемсворт на целиот свет им даде до знаење дека продолжи понатаму со својот живот, страсно бакнувајќи ја новата девојка Медисон Браун во јавноста, ...
сите 6 | | | веќе видена

Според начинот на кој ги ликвидирал своите љубовници и познанички, Метод Тробец сигурно е најослогласениот убиец на териториите на поранешна Југославија. ...
сите 3 | | | веќе видена

Се викаат Кико и Болеро иако не сме сигурни кој е кој. Песната се вика Камера ама во тоа сме сигурни, бидејќи тој збор се повторува со дервишка упорност, што ...
сите 2 | | | веќе видена

Да, Џејсон Момоа има своја нежна и сентиментална страна, иако вообичаено неговите улоги портретираат атлети, суперхерои, „лоши момчиња"... Тој во приватниот ...
| | веќе видена

Постарата ќерка на најголемата балканска ѕвезда Здравко Чолиќ, Уна, откако стана полнолетна почна да објавува фотографии на социјалните мрежи, особено, активна ...
сите 4 | | | веќе видена

По реакциите околу квалитетот на композициите и гласините за наводното местења на годинешниов „Макфест 2019“ што почнаа да се шират во јавноста, преку својот ...
| | веќе видена

next