Фенот ја усмртил Русинката Лилија Новикова, позната како најсекси покерашка во целата земја. Истрагата покажала дека Новикова во тие моменти ја сушела косата, ...
сите 4 | | | веќе видена

Поп-пејачката Каролина Гочева веќе неколку дена е на семеен одмор на островот Родос во Грција. Таа е таму со нејзината сестра Сандра и внуките Луција и Инес. ...
сите 5 | | | веќе видена

„На првата забава која го означи почетокот на ТВ каналот во 2004 година јас бев таму, но не како учесник во Големиот брат, а уште помалку како презентер или ...
сите 2 | | | веќе видена

Како и секој петок, во реалити програмата “Задруга“ се оджуваат номинации. Неделниов водач Лепи Мица избрал две свои потрчки две лути супарнички Ана Корач и ...
сите 7 | | | веќе видена

Бугарската фолк пејачка Емануела ја отвори летната сезона. Прекрасната убавица ги собра машките погледи на плажата во почетокот на јуни. Сепак, причината не ...
| | веќе видена

Еден од најпопуларните пејачи со блескава иднина Дарко Радовановиќ загина на 11 јуни 2011 година во тешка сообраќајна несреќа во Србија, а ова не е ...
сите 4 | | | веќе видена

Еден од најпопуларните и најдолго присутните водители на вечерни шоуа на американските телевизии Конан О'Брајан открива кој ќе ја добие Нобеловата награда за ...
сите 2 | | | веќе видена

На Харис Берковиќ неодамна му беше роденден, а неговата избраничка Рада Манојловиќ не жалела пари за да го израдува на најдобриот можен начин. Имено, како што ...
сите 8 | | | веќе видена

За неколку дена на HBO почнува да се емитува нова серија „Еуфорија“ во која главната улога ќе ја толкува Зандаја, ѕвезда од филмовите „Спајдермен: Враќање ...
сите 3 | | | веќе видена

Еден модел на здолниште, комбинирано на неколку различни начини – практично решение за секогаш свеж изглед. Како пример го земавме здолништето со животински ...
сите 4 | | | веќе видена

Спонтаните соработки често се покажуваат како едни од најдобрите, а доказ за тоа е и најновата песна на Дуке Бојаџиев – „Пеперутка“ – која се роди како ...
сите 3 | | | веќе видена

Ангелот на Викторија сикрет и една од најубавите жени во светот, немала отсекогаш желба да биде моделка и да се фотогрфира. Имено, Адријана Лима, која неодамна ...
сите 8 | | | веќе видена

next