Неочекуван гостин ја посети заменик-премиерот Екатерина Захариева. ” Посетата” се случи во нејзиниот кабинет нејзина, а за блиската средба таа сподели снимки ...
| | веќе видена

Емили Ратајковски била многу незадоволна од тоа како испаднала на насловната страна на списанието "Madame Figaro". Манекенката Емили Ратајковски позирала за ...
сите 6 | | | веќе видена

Луна Џогани во играта на вистината која вчера ја играла со останатите станари открила интимни детали за себе. Имено, ќерката на Анабела и гаги открила што сака ...
сите 8 | | | веќе видена

Битолчанецот Филип Етмишовски има 17 години и е посветен на едно многу интересно, но и ретко хоби и колекционерство – собирање автограми, особено од познатите ...
сите 2 | | | веќе видена

next