Таа е на втор меден месец во САД По медениот месецот на Малдивите , популарната турска двојка, Фахри Евген и Бурак Оскививит, заминаа за вториот меден месец во ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачката Милица Тодоровиќ ги изненади своите следбеници на друштвените мрежи со својот статус. Таа, како што вели, доживеала оргазам, но мозочен. Всушност, ...
сите 6 | | | веќе видена

Последните неколку недели сè погласно се “шушка” дека српската тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг, германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер го чекаат ...
| | веќе видена

Една од најзначајните босанскохерцеговски актерки со македонско потекло, Нада Ѓуровска, почина синоќа во 65-та година од животот, по долгата борба со тешката ...
сите 15 | | | веќе видена

Знаеме дека ѕвездите заработуваатмногу пари и уживаат во живот, за кој повеќето од нас не можат и да сонуваат. Но, тоа не значи дека тие немаат право да се ...
| | веќе видена

Повеќе не и е потребна писта, доволни и се улиците во Њујорк. Синди Крафорд беше присутна на шоуто на кое дебитираше нејзината ќерка Каиа Гербер на Модната ...
| | веќе видена

next