Тие двајца не ја покажуваат својата врска во јавност, но дека не е пролазна авантура покажува и тоа што се запознале и со блиските пријатели, семејства и тоа ...
сите 5 | | | веќе видена

Додека младите актерки изигруваат ѕвезди, таа не мора тоа да го прави.Таа е ѕвезда и една од најубавите и најдобри актерки. Тања Бошковиќ е отмена и убава и во ...
сите 2 | | | веќе видена

Жељко Самарџиќ после долга пауза се врати на музичката сцена со спот за новата песна „Мила“, а после летниот одмор и враќањето во Белград, пејачот ја изненади ...
сите 3 | | | веќе видена

Дара Бубамара во последно време се чувствувала психички лошо, почнал да и смета притисокот од јавноста, луѓето кои ја пишуваат, нејзиниот приватен живот, ...
сите 2 | | | веќе видена

По мислењето на многумина, тој е највлијателниот режисер на сите времиња и еден од најголемите во историјата на филмот, а бил прилично специфичен и во ...
сите 2 | | | веќе видена

next