На почетокот од 2 000 година популарни беа сплавовите, а таму најчесто настапуваше популарната пејачка Данијела Враниќ. Данијела знаеше како да ја заинтегрира ...
| | веќе видена

Периодот по раѓањето на девојчето за Холи Герлач и нејзиниот сопруг стана вистински кошмар. Двојката очекуваше бременост и породување без компликации. Но ...
сите 2 | | | веќе видена

Шкотскиот актер Алекс Фернс (50), кој го глуми незгодниот рудар во серијата „Чернобил“ на HBO, вели дека и неговиот вујко Роберт Степенсон починал по несреќата ...
сите 2 | | | веќе видена

Најдобриот текстописец на Балканот, Марина Туцаковиќ се соочи со тежок период пред неколку години кога животот ѝ го зададе најголемиот шок – почина нејзиниот ...
сите 3 | | | веќе видена

Актерката Бела Торн (21) ги објави своите екскплицитни фотографии на Твитер и прати јасна порака. Со голите фотографии наводно хакерите и претеле на актерката, ...
сите 3 | | | веќе видена

Која Коцкар имала удес после кавга со Слободан Радановиќ.Бившите сопружници минатата вечер дошле на доделување награда на Ѕвездичките на Пинк “Премиера“, каде ...
сите 5 | | | веќе видена

Ова е моделот од Косово, Хеиди Луштаку, која веќе со години стои силно во светот на меѓународната мода и убавина. Таа кариерата како модел ја започна на 13 ...
сите 2 | | | веќе видена

Наташа Беквалц открива дека по семејното насилство, сила пронашла во љубовта кон најблиските. Пејачката се чувствува исполнето и среќно, а требало да премине ...
сите 8 | | | веќе видена

Милица Дабовиќ е еднa од најпопуларните српски спортистки, а дел од причината лежи и во нејзиниот активен живот на социјалните мрежи. Поранешната кошаркарка ...
сите 4 | | | веќе видена

Турскиот продуцент Чаго Тортоп, кој до смрт ја претепа српската манекенка Тања Ѓукиќ, и претходно бил насилен и има долго досие со прекршоци, пишува „Блиц“. ...
сите 4 | | | веќе видена

Презентерката Бубе Јаневска имаме прилика да ја гледаме на ТВ екраните каде со години професионално си ја работи својата работа. Пред камерите секогаш ...
| | веќе видена

Водителката Хана Хаџивадигиќ-Табаковиќ е позната по нејзиниот остар јазик но и тоа што без предрасуди зборува за теми за кои многумина молчат. Хана е родена во ...
сите 3 | | | веќе видена

Еден од најпопуларните и најдолго присутните водители на вечерни шоуа на американските телевизии Конан О'Брајан открива кој ќе ја добие Нобеловата награда за ...
| | веќе видена

Бугарската фолк пејачка Емануела ја отвори летната сезона. Прекрасната убавица ги собра машките погледи на плажата во почетокот на јуни. Сепак, причината не ...
сите 2 | | | веќе видена

 Пинк е мајка на две мали деца, а очекувано, таа не е конзервативен родител, напротив ги воспитува слободоумно. Пејачката им дозволува на нејзиниот син и ...
| | веќе видена

next