Од пред извесно време во домот на Роналдо е уште по забавно, со оглед на тоа дека тој и неговата сопруга се подновија со нов миленик.Оваа мегапопуларна двојка ...
сите 6 | | | веќе видена

Омилената ќерка, Иванка Трамп, како и синот Доналд Јр., на својот татко, американскиот претседател јавно му дале подршка во текот на последните избори за ...
| | веќе видена

Четвртиот дел од филмската сага „Одмаздници“ ќе биде најдолгиот од сите филмови на студиото „Марвел“ досега, според ко-режисерот Џо Русо. Во неодамнешна сесија ...
сите 3 | | | веќе видена

Таа е ќерка на некогашниот славен пар и денес сигурно чекори во светот на модата. Ајрленд Бесингер Болдвин е ќерка на Ким Бесингер и Алек Болдвин, која сè ...
сите 2 | | | веќе видена

Зерина Хечо раскина со Бане Чолак, бидејќи за време на забавата тој наводно постојано гледал во Јелена Круниќ. Зерина доживеа блага форма на нервен слом во ...
| | веќе видена

Шрек, одиме од почеток! Гледавме четири анимирани филмови за Шрек и Фиона, а сега ќе ги гледате … Шрек и Фиона. Со задоволство ќе „проголтаме“ уште едно ...
| | веќе видена

Зои Кравиц, облечена во модел на Сент Лорен, ја доби титулата најдобро облечена во Холивуд, за оваа недела. А еве зошто... Да бидеме реални, темно розево во ...
| | веќе видена

Кој би рекол дека Ким и Кортни можеби за прв пат во животот одлучија да не предизвикуваат внимание со провокативен стајлинг. Ким и Кортни Кардашијан буквално ...
| | веќе видена

next