Северина пред некој месец се најде во центарот на вниманието откако во јавноста повторно се појавија нејзини порно фотографии. Хрватската ѕвезда досега молчеше ...
сите 4 | | | веќе видена

Објавен е првиот трејлер за продолжението на анимираниот хит "The Secret Life of Pets" кој во кино салите треба да пристигне во јуни 2019 година. Првиот дел од ...
сите 5 | | | веќе видена

Холивудскиот актер Ентони Хопкинс за влакно го избегнал пожарот кој изминатите денови со голема брзина се ширеше низ Калифорнија. Додека неговите соседи ја ...
сите 8 | | | веќе видена

 Нам можеби ни звучи плитко и површно, но изгледот игра огромна улога во поглед на кариерата, особено во светот на славните. Овие мажи се доказ дека губењето ...
| | веќе видена

ТВ презентерката Татјана Стојановска годинава прослави годишнина од почетоците на својата кариера на телевизија, деновиве го прослави својот 44-ти роденден, а ...
сите 3 | | | веќе видена

Пред два месеци започна новата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, каде што има нови правила за сите учесници. Односно, кандидатите од оваа ...
сите 5 | | | веќе видена

Марина Туцаковиќ неодамна се сретна со Боки 13, во еден ресторан. Според фотографијата објавена на социјалната мрежа Instgaram, текстописецот изгледа се ...
сите 2 | | | веќе видена

Повеќе од десет години го анализира времето и прави прогнози, а ќе биде нескромен и ќе каже дека досега ниту еднаш не промашил во анализата. Стружанецот Славчо ...
| | веќе видена

Оваа идеја Луна ја сподели со Алекса и Саво... „Искрено, јас размислувам откако ќе излезам од тука да снимам песна. Што се разликувам од некои. Јас сум ...
| | веќе видена

next