Емина Јаховиќ после разводот од турскиот пејач Мустафа Сандал заплови во нова романса со милијардерот Садетин Саран. Емина неодамна за првпат проговори за ...
сите 14 | | | веќе видена

Според последните извештаи, бројот на жртви во пожарите во Калифорнија се искачи на 44, а материјалната штета што овие историски пожари ја предизвикаа е ...
сите 42 | | | веќе видена

Беквалац не залудно ја нарекуваат Барбиката од Нови Сад, таа секогаш е гламурозна, а овој пат објави фотографија од масажа и едвај ги прекри интимните делови.
сите 4 | | | веќе видена

Зои Кравиц, облечена во модел на Сент Лорен, ја доби титулата најдобро облечена во Холивуд, за оваа недела. А еве зошто... Да бидеме реални, темно розево во ...
| | веќе видена

Култниот научно-фантастичен филм „2001: A Space Oddysey“ на Стенли Кјубрик беше еден од првите филмови кои во улогата на антагонист наместо човек имаа робот – ...
сите 2 | | | веќе видена

next