Поминаа седум години од трагичната смрт на познатата пејачка Ксенија Пајчин, а тагата и болката на нејзините најблиски е се уште свежа. Кога се случи една од ...
сите 2 | | | веќе видена

Таму каде што облеката се користи како прикривање на женските облини, британската раскошна и бујна убавица Деми Роуз гледа само вишок „крпчиња“ кои веднаш ги ...
сите 2 | | | веќе видена

49-годишниот славен холивудски актер Овен Вилсон пред еден месец ја добил, од врската со Варуни Вонсвиртс, ја доби ќеркичката Лили. Но, актерот и после еден ...
сите 14 | | | веќе видена

Сe сеќавате на сцената на Мистер Бин, која завршува со мисирка на главата? Рован Аткинсон открил дека снимањето на таа сцена, за него била ноќна мора. Аткинсон ...
| | веќе видена

Ѓорѓе Балашевиќ само два дена по најавата го распродаде првиот концерт во Комбанк Арена закажан за 2-ри декември. Освен неговата музика, и приватниот живот на ...
| | веќе видена

Кој би рекол дека Ким и Кортни можеби за прв пат во животот одлучија да не предизвикуваат внимание со провокативен стајлинг. Ким и Кортни Кардашијан буквално ...
| | веќе видена

Некогашната поп-пејачка Мартина Димовска во 2015 година се омажи за бизнисменот Антонио Парапулов, кој беше повозрасен од неа. Семејството се противеше на оваа ...
сите 5 | | | веќе видена

Зерина Хечо раскина со Бане Чолак, бидејќи за време на забавата тој наводно постојано гледал во Јелена Круниќ. Зерина доживеа блага форма на нервен слом во ...
| | веќе видена

Документарниот филм за Арета Френклин снимен пред 46 години ќе ја има својата премиера дури годинава, поточно в понеделник, на 12 ноември, на Фестивалот за ...
сите 2 | | | веќе видена

next