Четвртиот дел од филмската сага „Одмаздници“ ќе биде најдолгиот од сите филмови на студиото „Марвел“ досега, според ко-режисерот Џо Русо. Во неодамнешна сесија ...
сите 3 | | | веќе видена

Популарниот српски рокер Милиќ Вукашиновиќ неодамна ја загуби ќерката Маја Авдибеговиќ, а тагата тешко ја поднесува. Тој открива дека неговата наследничка не ...
сите 2 | | | веќе видена

Водителката на најгледаното балканско музичко шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет со години наназад крие една тајна од својот приватен живот далеку од очите на ...
сите 3 | | | веќе видена

Холивудскиот глумец Џорџ Клуни никогаш не ја криел својата љубов кон металните миленици на две тркала. Во исто време неговата сакана сопруга, Амал клуни, не го ...
сите 7 | | | веќе видена

Македонската мисица Емилија Розма преку објава на својот Инстаграм профил се пошегува со своите фанови поради шекулациите кои со денови се шират, дека ...
сите 3 | | | веќе видена

Тоше Проески беше и остана наша најголема музичка ѕвезда која зад себе остави голем успех и хитови кои секогаш ќе се пеат. Неговиот живот згасна прерарно, но ...
сите 5 | | | веќе видена

За да ја прими втората доза од експерименталната вакцина против рак, Марина Туцаковиќ наскоро заминува по вторпат во Германија. -Мисалм дека тоа ќе биде за три ...
сите 6 | | | веќе видена

Таму каде што облеката се користи како прикривање на женските облини, британската раскошна и бујна убавица Деми Роуз гледа само вишок „крпчиња“ кои веднаш ги ...
сите 3 | | | веќе видена

next