Фудбалската звезда на Египет и на премиерлигашот Ливерпул, Мохамед Салах предизвика револт помеѓу екстремните верници во муслиманските земји поради ...
сите 3 | | | веќе видена

Прославената филмска, телевизиска и театарска дива Неда Арнериќ вели дека вистински мажи има се помалку и истовремено откри какви квалитети треба да има мажот ...
сите 2 | | | веќе видена

Пејачката Тања Савиќ гостуваше во емисијата „Премиера-викенд специјал“ и по тој повод проговори за здравствените проблеми кои ја мачат во последно време.Таа ...
сите 3 | | | веќе видена

Бразилскиот фудбалер Нејмар се најде во непријатна ситуција во неделата вечерта, кога во Париз температурата беше многу ниска и вееше снег. При излегувањето од ...
сите 3 | | | веќе видена

Разводот меѓу милијардерот Фархад Ахмедов и Татјана Ахмедова е еден од најскапите и најбурните во историјата на Велика Британија, чии жители се овие двајца ...
сите 3 | | | веќе видена

Видеото за песната „Fire“, со која Мила Москов, ученичка во основното училиште „Кочо Рацин“ од Прилеп, ќе нѐ претставува на детскиот „Евросонг“ во Полска, ...
сите 3 | | | веќе видена

Откако се разведе од првата сопруга, глумицата Џенифер Анистон во 2005 година, а потоа и од втората сопруга, глумицата Анџелина Џоли, во 2016 година, Брет Пит ...
сите 3 | | | веќе видена

Це Чи Лоп е канадски државјанин кој како приватно обезбедување крај себе ги има најсилните тајландски кик боксери . Лета со приватни млазни авиони, а нема ...
сите 3 | | | веќе видена

Неодамна во Врњачка Бања во Србија беше доделена наградата за “Дама на годината“ во регионот, за постигнување, работа и креативност. Македонската поп пејачка ...
сите 4 | | | веќе видена

О, да. Баш сите во Белата куќа знаат кога претседателот и неговата сопруга имаат сексуален однос и верувале или не тие користат тајни шифри за да не им пречат ...
сите 5 | | | веќе видена

К-15, исто како во стилот на американските Симпсонови, очигледно можат да ја предвидат иднината. Деновиве, еден стар скеч на Тошо, Миле и Цацко со наслов “Нема ...
сите 5 | | | веќе видена

Импресиите од прославата на 30-от роденден на Огнен Врањеш не стивнуваат. Kurir.rs Во еден од најелитните ресторани на Глифада Врањеш сакал сè да биде на ниво ...
сите 18 | | | веќе видена

Сексапилната Албанка воглавно главата ја држела спуштена и внимавала нешто да не ѝ испадне, но сепак не успеала во тоа. Пејачката Рита Ора (28) често знае да ...
сите 17 | | | веќе видена

next