ДПА

Во Државната изборна комисија денеска треба да се одржи ждребување по што ќе се знае редоследот на претседателски кандидатите на избирачкото ливче за изборите ...
сите 87 | | | веќе видена

Во Државната изборна комисија денеска треба да се одржи ждребување по што ќе се знае редоследот на претседателски кандидатите на избирачкото ливче за изборите ...
сите 90 | | | веќе видена

ДПА денеска ќе ги промовира кандидатите за пратеници во сенка на силниот внатрепартиски судир меѓу лидерот на партијата, Мендух Тачи и градоначалникот на ...
сите 17 | | | веќе видена