ДПА

Лидерот на ДПА Мендух Тачи предизвика вистински земјотрес на Бихаќка. Тачи денеска на прес конференција во Скопје објави СМС пораки со кои Заев го молел да ...
сите 62 | | | веќе видена

Лидерот на ДПА Мендух Тачи предизвика вистински земјотрес на Бихаќка. Тачи денеска на прес конференција во Скопје објави СМС пораки со кои Заев го молел да ...
сите 65 | | | веќе видена