ДПА

Министерот за економија Ваљон Сараќини ги осуди паушалните обвинувања за вработените во Министерството за економија на Република Македонија, од страна на ...
сите 9 | | | веќе видена

Експертите децидни, ова е голем срам за СДСМ и Зоран Заев. Обелоденувањето на пораките од Заев кои ги објави Мендух Тачи на прес конференција предизвика ...
сите 7 | | | веќе видена