ДПА

Двојниот пораз на изборите во април 2014 година е последниот аларм за СДСМ за радикално престројување. Слични ѕвона предупредуваат дека опстанокот и на ...
сите 46 | | | веќе видена

Актуелната ситуација во Македонија е сложена и потребна е активност од сите политички чинители истата да биде надмината, е оценката на германската амбасадорка ...
| | веќе видена